ייעוץ מזון


ייעוץ מזוןייעוץ מזון- לעמידה בסטנדרטים מחייבים


הקמתו של עסק הנמצא בזיקה ישירה או עקיפה אל תחום המזון מצריך הרבה מעבר לאמביציה ותקציב, כשהפרמטרים הללו אמנם חשובים להצלחתו של בית העסק, אך קיימים גם גורמים נוספים שלא תמיד נלקחים בחשבון, גורמים הנוגעים לרישוי עסקים ותקנות תברואה נאותים לבתי אוכל מטעם משרד הבריאות. משרד הבריאות חוקק סוללה של תקנות וחוקים הנוגעים אל מכלול נושאים המקיפים את בריאותם של האזרחים על מנת להבטיח סטנדרטים ואותנטיות מחייבים לשירותי הזנה בכלל ושירותי המזון בפרט. ייעוץ מזון, בקרה ופיקוח החל משלבי גיבוש הקונספט של בית העסק הינם תנאים הכרחיים לראייה עסקית נכונה וארוכת טווח.


 
ייעוץ מזון- כתנאי להצלחה עסקית


לצורך הייעוץ חשוב לפנות אל חברה מקצועית ואמינה המעניקה מטרייה רחבה של שירותים החל מתכנון מטבחים באופן תקני, דרך ליווי הלקוח וייצוגו מול הרשויות השונות במהלך קבלת ההיתרים והרישיונות לעבודה וכלה בבדיקות מעבדה מוכרות ומאושרות מטעם משרד הבריאות לאבטחת תקינותו של המזון. חברת ביולב הינה החברה המובילה בתחום בטיחות המזון והמים, ומספקת מכלול היקפי של שירותים למפעלי מזון, בתי מלון, אולמי שמחות, חברות קייטרינג, ירידי מזון, מסעדות, בתי קפה וכדומה בכל רחבי הארץ. החברה הוקמה לפני מעל לארבעה עשורים וזכתה במרוצת השנים להכרה ומוניטין בינלאומיים בזכות הניסיון, המקצועיות, האמינות והאיכות הבלתי מתפשרים בתחום.


התקנות והכללים לשמירה על בטיחותו של המזון


ייעוץ מזון כולל תכנון מטבחים והתאמתם לדרישות החוק וצרכי העסק, ליווי התהליך הבירוקראטי להוצאת רישיון, וכן אבטחת איכותו של המזון באמצעות מערך סדיר של בדיקות מעבדה. במהלך תכנון המטבח חשוב לשים את הדגש מקסום התועלת מן הנכס על ידי אופטימיזציה של החלל אשר הוקצה עבור המטבח והקפדה על בטיחות, נוחות ויעילות בשלבי הכנת המזון והגשתו. רישוי עסקים מצריך הכנת תכניות והגשתן אל מחלקת רישוי לעסקים ברשויות השונות, וכן מתן פתרונות לכשלים וליקויים שנתגלו במהלך הקמתו של העסק. מעבדות המזון מורכבות מבדיקות מיקרוביולוגיות אשר עומדות בתקנים ובדרישות של משרד הבריאות, סימון המזון בהתאם לתקן 1145, בדיקת חיי מדף, בדיקת ערכים תזונתיים ועוד. הישענות על חברה מקצועית ואמינה לייעוץ, ליווי ובקרת כל התהליכים הנוגעים לאיכות המזון במעבדות מתקדמות מבטיחה חזון לעתידו של העסק.