מעבדה מיקרוביולוגית - לאיכות המזון ולבטיחותו

כל מזון שעולה על שולחנכם אמור להיות נקי, איכותי, מזוקק מכל מזיק, קל וחומר מזון מעובד ותעשייתי. לשוק הגדול המספק שירותי הסעדה מגוונים מוצע שירות חיוני ביותר בקרת איכות של המזון באמצעות מעבדה מיקרוביולוגית. ביולב מציעה מערך הכולל מעבדות כימיה ומזון משוכללות, בקרות איכות על פי כל התקנים המחמירים ביותר, בקרת תהליכים ואיכות.
מעבדה מיקרוביולוגית היא תחנה מרכזית בדרך שהמזון עובר מבית גידולו אל הצרכן שלו. בעלי עסק בתחום המזון ובהם, חברות הסעדה, מסעדות, בתי קפה, אולמות אירועים וכל מי שמגישים מזון לכמות גדולה של בני אדם, ודאי מי שעושים זאת בקביעות, נדרשים לביצוע בדיקות המזון המוצע על ידם.

 

מעבדה מיקרוביולוגית - למזון ולמים

 

כמות גדולה מאוד של אנשים אוכלים מזון אשר נבדק בקפידה יתרה במעבדות ביולב. אנשי מקצוע ותיקים ובעלי ניסיון שוקדים כל העת על בדיקות יסודיות ביותר של המזון. אין מקום להיכשל בתחום זה, מאחר שכישלון בו עלול לגבות מחיר יקר וכואב.
השירותים המוענקים ללקוחות כוללים, בין השאר, טריות מזונות, ערכים תזונתיים, בדיקת מזונות החשודים כמורעלים, בדיקות מאגרי מים שונים ועוד. לבד מאלה מוצע שירות של ארגון מערך מזון וכתיבת תיק נוהלי בטיחות.


אתם מוזמנים ליצור קשר ולקבל מידע, ייעוץ והצעת מחיר מסודרת לבדיקות שהן תנאי הכרחי לאיכות ולבטיחות. מאחר שאיש מאתנו לא רוצה להיות אחראי לתוצאות שייגרמו כתוצאה מאי עמידת המזון בתנאי האיכות הנדרשים, חשוב להפקיד את מלאכת הבדיקה ובקרת האיכות שלו בידי מי שיש להם הידע, המכשור והניסיון המתאימים לביצוען.


מעבדה מיקרוביולוגית

 

היא תחנה הכרחית שעליכם לעבור כמי שמגישים שירותי הסעדה לסוגיהם. חותמת של הגוף האחראי לבדיקות המתבצעות במערך מעבדות הכולל את כל הבדיקות הנדרשות מאפשרת לכם לא רק לישון בשקט אלא גם לתפקד באופן רגוע בשעות העבודה בידיעה כי לקוחותיכם ייהנו ממזון וממים העומדים בכל התקנים הנדרשים.